شرکت توليدي و صنعتي ليا فيلتر ارسال انواع فیلتر پلی استر
ارسال انواع فیلتر پلی استر


ارسال انواع فیلتر پلی استر را از شرکت لیا فیلتر استعلام بگیرید.برای تعیین نوع جنس و بافت پارچه فیلتر ها، مطالعات جنس شناسی و تعیین بافت پارچه ها، پس از انجام مطالعات کتابخانه ای جهت یافتن روش های آن صورت پذیرفت. برای این آزمایش ها پارچه فیلتر مختلف تهیه شد. دو عدد از پارچه ها از جنس پلی استر و دو عدد دیگر از جنس پل یپروپیلن بودند.

الیاف، عموماً به دلیل کاربردهای گسترده در زندگی بشر، از اهمّیت ویژه ای برخوردار هستند. از قرن ها پیش انسان با استفاده از منابع موجود در طبیعت، الیافی را می ساخت و مورد به ر هبرداری قرار میداد. این الیاف در واقع « الیاف طبیعی » هستند. منشأ « الیاف طبیعی » یا گیاهی است (مانند الیاف پنبه، کتان، کنف و چتایی( یا حیوانی )مانند پشم و ابریشم) با پیشرفت علم شیمی و توسعه نیازهای بشر، صنایع تولید پلیمرها از مواد شیمیایی و تبدیل آن ها به الیاف جدید با خواصی متفاوت، گروه جدیدی از الیاف به وجود آمد که به آ نها «الیاف مصنوعی » گفته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده در ابتدای صفحه ، تماس حاصل نمایید[ شنبه 20 آذر 1393 ] [ 1:5 ] [ liafilter ] [ بازديد : 1640 ] [ نظرات () ]
مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: